Asansörlü Nakliyat

İstanbul Asansörlü nakliyat sayesinde artık eşyalarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde yüksek katlı binalara taşıyabilirsiniz. Yıllardır nakliyat alanında hizmet vermekte olan ve her yaptığı işte müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan Özyusufoğlu Nakliyat, asansörlü nakliyat işlerinde de hizmetinizdedir. Firmamız ev ya da ofis eşyalarının yüksek katlı binalardan indirilmesine ya da yüksek katlarda bulunan dairelere taşınmasına olanak sağlayan asansörleriyle Türkiye’de bulunan tüm şehirlere hizmet verebilmektedir. Asansörlü taşımacılık işlemleri sırasında istenilen ücretin miktarı şehirlerin uzaklığına ve taşınacak eşyaların miktarına göre değişkenlik göstermektedir.

Firmamız asansörlü taşımacılık hizmeti verirken pek çok konuya özen göstermektedir. Özellikle, güvenlik alanında pek çok çalışması bulunan ve kullandığı asansörlerin uluslararası düzeye çıkmasını sağlayan şirketimiz, müşterilerine bu konuda yüksek seviyede güven vermektedir. Her ne kadar kullanılan asansörlerin bakımı periyodik olarak yapılsa da kullanım öncesinde de mutlaka test edilmekte ve sorunsuz olduğundan emin olunmaktadır. Bu sayede asansörlerde meydana gelebilecek sorunlar önceden giderilmekte ve ortaya çıkabilecek problemlerin önüne geçilmektedir.

İstanbul Asansörlü Nakliyat Fiyatları

İstanbul Asansörlü nakliyat işlemleri için fiyat almak isteyen müşterilerimizin vermesi gereken bazı bilgiler bulunmaktadır. Öncelikle eşyaların indirileceği ve taşınacağı binaların kaçıncı katlarda olduğu bilgisi verilmelidir. Belirli yükseklikteki katlarda gereken asansör türü farklı olacağı için istenilen ücret de değişiklik göstermektedir. Bunun haricinde eşyaların büyüklüğü ve ağırlığı da kullanılan asansör türünü değiştirebilmektedir. Bu bilgilerin de müşterimiz tarafından net olarak verilmesi, taşıma sırasında meydana gelebilecek teknik problemlerin önüne geçmekte ve daha sağlıklı bir fiyatlandırma yapılmasına olanak sağlamaktadır. İstanbul Asansörlü nakliyat fiyatlarına etkide bulunan bir diğer değişken ise taşımanın gerçekleşeceği iki nokta arasındaki mesafedir. Bu mesafe ne kadar yüksekse doğal olarak nakliyat ücreti de o kakar artmaktadır. Fiyatlandırma konusunda daha net bilgi alabilmek için müşterilerimizin müşteri hizmetlerimize ulaşması doğru olacaktır.

İstanbul Asansörlü Nakliyat işlemlerinin sorunsuz bir şekilde tamamlanabilmesi için taşıma yapılacak binaların asansör için uygun olması gerekmektedir. Aksi koşullarda, güvenli bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirilemeyeceği için firmamız tarafından nakliyat işlemleri yapılmamaktadır. Kurulum için hizmet almak istediğiniz binanın uygun olup olmadığını öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.