Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Eskiden insanların evlerini taşıması gerektiğinde bu oldukça sıkıntı verici bir süreç olmaktaydı. Günümüze geldiğimizde ise profesyonel ekiplerimiz ile Beykoz evden eve nakliyat hizmeti veren köklü firmamız bu sıkıntının yaşanmasını önlemektedir. Evinizi taşımanız gerektiğinde güvenilir firma arayışınıza uzun yıllardır oluşturduğu yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile cevap vermektedir. Nakliyat sektörünün hata kabul etmediğini bilmekte ve bunun için de ekiplerimizi işini sıfır hata ile yapan kişilerden oluşturmaktayız. Modern yöntemler ve teknolojiyi kullanmakta bu sayede güvenli olduğu kadar konforlu bir nakliyat süreci de oluşturmaktayız.

Evinizi taşımanız gerektiğinde en büyük stres nedenlerinden birinin karşılaşılacak yüksek maliyetler olduğunu bilmekteyiz. Bu stresin yaşanmaması için de düşük kar marjı ile çalışmaktayız. Her nakliyenin maliyetinin farklı olduğunu bilmekte bunun için taşınma öncesinde evinize gelerek eşyaları yerinde görmekteyiz. Diğer gerekli bilgileri de aldıktan sonra maliyeti hesaplamakta ve bütçenize uygun fiyat teklifini sunmaktayız. Beykoz evden eve nakliyat için kurumsal bir firma seçmenin yararını taşınma sonrasında ilave masraflar ile karşılaşmamanızı sağlamamız ile görmeniz mümkün olmaktadır.

Beykoz Sigortalı Nakliyat

Deneyimli bir nakliyat firması olarak mümkün olan bütün önlemleri alarak eşyaların üst düzey koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Buna rağmen nakliyat sırasında istenmeyen kazaların da olabileceğini bilmekte ve bunun için sigorta yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz yapıyor olmamız ile eşyaların gerçek değerinden sigorta olmasını sağlamaktayız. Çoğu zaman bu sigorta sadece içinizin rahat olmasını sağlamaktayken eşyaların hiçbir hasar görmeden nakliyesinin yapılmasından sonra sonuçlanmaktadır. Eşyaların koruma altında taşınmasında en büyük etken ise verdiğimiz paketleme ve ambalajlama desteği olmaktadır.

Her eşyanın cinsine uygun olarak ambalaj malzemesi kullanmakta ve kırılma ihtimali yüksek eşyalar içinde ilave koruma önlemleri almaktayız. Koruma altına aldığımız eşyaların Beykoz evden eve nakliyat kısa sürede tamamlanması içinde portatif yük asansörlerimizi kullanmaktayız. Kol gücü kullanmadan eşyaların taşınması ile hasar görme riskini de ortadan kaldırmaktayız. Kapalı kasa içleri süngerli araçlar kullanarak nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Yeni adresinizde isteğinize göre eşyaların yerleştirilmesi işlemini yaparak işimizi tamamlamakta ve ayrılmaktayız. Hizmetimiz hakkında detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir