Depolama

İstanbul Eşya Depolama hizmetlerine talep her geçen gün daha da artmaktadır. Çünkü bu hizmet sayesinde insanlar eşyalarını, uzun süre boyunca güvenli bir şekilde muhafaza edebilmektedir. Bir binadan diğerine taşınma sırasında, tarihlerin uymadığı durumlarda adeta hayati öneme sahip olan depolama hizmetleri sayesinde karşılaşılabilecek sorunlar ortadan kaldırılmaktadır. Firmamız, Özyusufoğlu Nakliyat, müşterilerinin eşya aktarımı sırasında ihtiyaç duyduğu depo hizmetlerine daha kolay ulaşabilmesini sağlamaktadır. Şirketimiz tarafından kullanılan güvenli ve geniş depolarda saklanan eşyalar müşterilerimizin istediği süre boyunca muhafaza edilebilmektedir.

İstanbul Eşya Depolama hizmetleri, genellikle mevsimlik ofis kullanan kişiler ya da evden bir anda çıkmak zorunda kalan vatandaşlar tarafından tercih edilmektedir. Bunun haricinde, belirli bir süre yurt dışında yaşayıp daha sonra tekrar ülkeye döneceği için gereksiz kira vermek istemeyen kişiler tarafından da depo hizmetleri alınmaktadır. Şirketimizden depolama hizmeti almaya karar veren insanların öncelikle ofisimizi ziyaret etmesi ya da çağrı numarasını araması gerekmektedir. Yapılan görüşmelerde eşyaların miktarı, seçilecek olan deponun genişliği gibi farklı etkenler göz önünde bulundurulmakta ve müşterimize fiyat teklifi sunulmaktadır.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları ve Adımları

İstanbul Eşya Depolama fiyatları konusunda net bir bilgiye sahip olmak isteyen müşterilerimizin eşyalar ve talep ettikleri ek hizmetler hakkında bilgilendirme yapması gerekmektedir. Bazı durumlarda müşteriler depolama ile birlikte nakliyat ve asansörlü taşımacılık hizmeti de almak istemektedir. Birden çok hizmetin aynı anda alınması durumunda fiyatlarda belirli bir indirim yapılmakta ve müşterilerimize kolaylık sağlanmaktadır. Bu kolaylıklar konusunda bilgi almak ve mevcut fırsatlar hakkında bilgi almak için müşterilerimizin yine ofisimizle iletişime geçmesi gerekmektedir.

İstanbul Eşya Depolama hizmetleri verilirken genellikle paketleme ve nakliyat işlemleri de yapılmaktadır. Bu durumlarda ilk olarak eşyalar hakkında bilgi alınmakta ve gerekli ambalajlar temin edilmektedir. Sonrasında belirlenen tarih ve saatte müşterilerimizin belirttiği konuma ulaşılmakta ve paketleme işlemleri yapılmaktadır. Paketleme sırasında farklı özelliklere sahip eşyalar için farklı teknikler ve malzemeler kullanılmaktadır. Paketleme işlemlerinin tamamlanmasının ardından eşyalar araca dikkatli bir şekilde yüklenmekte ve usta şoförlerimiz aracılığıyla depolarımıza ulaştırılmaktadır. Müşterilerimizin depolardan evlere ya da iş yerlerine yapılacak nakliyat işlemleri için yeni bir talep oluşturacağı zamana kadar eşyalar depolarda kalmaktadır.