Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden eve nakliyat hizmeti ile vatandaşlarımızın eşya taşıma sorununu ortadan kaldıran Özyusufoğlu Nakliyat, nakliye sırasında ortaya çıkabilecek sorunları önlemek için pek çok farklı yöntem kullanmaktadır. Bu yöntemlerden ilki tabii ki de personel ve filo kalitemizi yüksek tutmaktır. Şirketimiz bünyesinde yer alan nakliyat araçları, dünya çapında üne sahip olan firmaların ürettiği araçlardır. Taşıma esnasında araç kaynaklı sorunların meydana gelme olasılığını mümkün olduğunca düşürebilmek için eski parçalar değiştirilmekte ve gerektiği zamanlarda bakımları yapılmaktadır. Oldukça önem verdiğimiz nakliye araçlarımızı, gerektiği dikkatle kullanmaları için de profesyonel şoförler işe alınmaktadır.

Şirketimiz filosuna verdiği önem kadar çalıştırdığı elemanların uzman olmasına da özen göstermektedir. İşe alınmadan önce uzmanlık seviyeleri test edilen ve daha sonrasında profesyonel olduğuna karar verilen kişiler ekibimize katılmaktadır. Ekibimizin yeni üyelerine nakliyat sırasında kullanılan özel teknikler öğretilmekte ve pratik yaptırarak uzmanlaşmaları sağlanmaktadır. Hizmet vermeye başlayan yeni elemanlarımız için müşterilerimizden geri bildirim alınmakta ve işlerini düzgün yapıp yapmadıkları tespit edilerek gerekli adımlar atılmaktadır.

İstanbul Sigortalı Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden eve nakliyat hizmeti verirken her ne kadar son teknoloji araçlardan ve uzman personellerimizden yardım alsak da eşyaların korunabilmesi için ek önlemler almamız gerekmektedir. Bu ek önlemlerin başında ambalajlama gelmektedir. Taşınacak eşyaların sarsılma, düşme ve çarpma gibi durumlara maruz kalması oldukça büyük maddi kayıplara sebep olabilmektedir. Bu yüzden firmamız, en güçlü tekniklerin uzman personeller tarafından, kaliteli malzemelerle uygulanmasını sağlamaktadır. Eşyalar her ne kadar iyi bir şekilde muhafaza edilse de her birine sigortalama yapılmaktadır.

İstanbul Evden eve nakliyat hizmetlerimizin tamamında kullanmakta olduğumuz sigortalama, eşyaların zarar görmesi durumunda müşterilerimizin zor duruma düşmesine engel olmaktadır. Sigorta yapılabilmesi için taşınacak olan eşyaların bir listesi ve maddi değerleri şirketimize bildirilmelidir. Şirketimiz bu listeyi sigortalamayı gerçekleştirecek olan firmaya göndermekte, sonrasında işlemler başlatılmaktadır. Eğer eşyaların maddi değeri konusunda yanlışlık söz konusu olursa sigorta şirketi tarafından keşif yapılmakta ve eşyaların gerçek değerleri doğrulanmaktadır. Sigorta işleminin ardından, müşterimiz tarafından belirlenen saatte ve günde nakliye işlemlerine başlanabilmektedir.