Hakkımızda

Taşımacılık işlemlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün katlanarak artmaktadır. Bunun ana sebebi eski binaların yıkılıp, yerlerine yeni ve konforlu binalar dikilmesidir. Eşyalarını bu binalara aktarmak isteyen vatandaşlarımız gönül rahatlığıyla Özyusufoğlu Nakliyat ismiyle çalışan nakliye şirketimizden yardım alabilmektedir. Firmamız, kendinden yardım alan kurum ya da kişilerin tamamının memnuniyetle işlerinin tamamlanmasını sağlamıştır. Buna bağlı olarak hakkımızda “Türkiye’nin en güvenilir nakliyat firmalarından biri” söylemlerini duymak oldukça doğaldır. Şirketimiz bu söylemleri arttırmak ve olumsuza dönmesine engel olmak için var gücüyle çalışmaya devam etmektedir.

Özyusufoğlu Nakliyat, müşterilerinin herhangi bir anında zaman kaybı yaşamadan nakliyat işlemleri yapabilmelerini sağlamak için 7 gün 24 saat kesintisiz olarak çalışmaktadır. Öyle ki bazı durumlarda gece başlayan ve diğer günün sabahı biten nakliyat işlemleri yapılmaktadır. Bu koşullarda dahi tüm personellerimiz işini hakkıyla yapmak için çabalamakta ve üstün hizmet anlayışlarını sürdürmektedir. Hakkımızda söylenilen tüm olumlu ifadeleri personellerinin bileğinin hakkıyla kazanan şirketimiz, bu gücünden yararlanarak yeni personeller eğitmekte ve profesyonel nakliyat elemanlarını sektöre kazandırmaktadır.

Verilen Hizmet Türleri

Nakliyat sektöründe çeşitli hizmet türleri bulunmaktadır. Şirketimiz bu hizmet türlerinin tamamını tek bir çatı altında toplama başarısına sahip nadir firmalar arasında yer almaktadır. Bu sayede her türlü nakliyat işlemi için müşterilerin isteklerine cevap verilebilmektedir. Bu durum dahi müşteri memnuniyetimizin artmasına büyük katkıda bulunmuştur. Firmamızın verdiği hizmetleri sıralamak gerekirse;

  • İstanbul Kurumsal Taşımacılık
  • İstanbul Asansörlü Nakliyat
  • İstanbul Eşya Depolama
  • İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı
  • İstanbul Asansör Kiralama
  • Paketleme ve Ambalajlama
  • İstanbul Şehirler arası Nakliyat
  • İstanbul Şehir İçi Nakliyat
  • İstanbul Ofis Taşımacılığı
  • İstanbul Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda yapılan yorumlar arasında uygun fiyat politikası oldukça dikkat çekmektedir. Pek çok vatandaşımız dar gelirli olmasına rağmen firmamızdan istediği şekilde nakliyat hizmeti alabilmektedir. Bu sayede hem vatandaşlarımızın güvenilmez şirketler tarafından mağdur olması engellenmekte hem de firmamıza bir müşteri daha kazandırılmaktadır. Uygun fiyatların yanında paket hizmetleriyle de dikkat çeken firmamız, birden çok hizmetin aynı anda alınması durumunda indirim yaparak müşterilerimizin maddi anlamda zorlanmasına engel olmaktadır. Şirketimizden hızlı, güvenilir ve cep yakmayan nakliye hizmeti almak isteyen müşterilerimiz ofisimizi ziyaret edebilmekte ya da telefon numaramızdan bize ulaşabilmektedir.