Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Hayatın çok hızlı bir şekilde yaşandığı İstanbul’da evinizi taşımanız gerektiğinde bunun zaman kaybı olmadan ve eşyalarınız zarar görmeden gerçekleşmesini firmamız sağlamaktadır. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetini profesyonel vermekte ve modern yöntemler kullanarak eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Yılın her günü çalışmakta evinizi sizin en uygun olduğunuz süre içinde taşımaktayız. Geniş ekibimiz ile nakliyeyi kısa sürede tamamlamakta ve yaşanacak zaman kaybını minimuma indirmekteyiz. Sahip olduğumuz binlerce memnun müşteri daha fazla şevk ile çalışmamızı sağlamaktadır.

Tecrübeli bir firma olarak planlamanın önemini bilmekte ve firmamız ile iletişime geçmeniz halinde ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Bu şekilde taşınma öncesinde eşyaları görmekte ve taşınma planını oluşturmaktayız. Plan dahilinde taşınma günü yeterli sayıda personel onları koordine eden yetkili personel ile gelmekte ve nakliyeyi hızla gerçekleştirmektedir. Taşınma öncesinde fiyat teklifimizi bütçenize uygun olarak sunmakta ve bu sayede taşınma bittikten sonra ilave masraflar ile karşılaşmanızı önlemekteyiz.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Vermekteyiz

Taşınma sırasında eşyaların hasar görmemesi sizler gibi bizimde birinci önceliğimizdir. Bu amaçla Kadıköy evden eve nakliyat hizmeti kapsamında paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Bu işlemi uzman ekibimiz ve kaliteli malzeme kullanarak yapmakta ve koruma düzeyinin maksimum olmasını sağlamaktayız. Kırılma ihtimali olan eşyalar için ilave önlem almakta içleri köpüklü kutulara koymaktayız. Eşyaları toplamak gibi yerleştirmenin de yorucu olduğunu bilmekte ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi için de destek vermekteyiz. Bu işlemleri geniş ekipler ile yapmakta ve işimizi kısa zamanda tamamlamaktayız.

Şehir yaşamanın gerektirdiği yüksek binaların ilçemizde çok olması ile bizlerde asansörlü nakliyat yapmaktayız. Kaçıncı katta oturduğunuz fark etmeksizin modern portatif yük asansörlerimiz ile eşyalar için konforlu ve güvenli bir nakliyat süreci oluşturmaktayız. Yeni evinizin de üst katlarda olması halinde asansör kullanmaya devam etmekteyiz. Kapalı kasa içleri geniş ve süngerle kaplı araçlar kullanmaktayız. Bu şekilde eşyaların araç içinde güvende olmasını sağlamakta iklim şartlarından etkilenmeden hedef noktaya ulaşmasını sağlamaktayız. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetimiz ile size özel çözümler üretmemiz ve memnun olacağınız bir taşınma deneyimi için iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir