Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

Nakliyat sektöründe deneyimli bir firma olarak Kartal evden eve nakliyat hizmetini profesyonel ekibimiz ile vermekteyiz. Eşyalarınızın güvende olarak taşınmasını istediğinizde aradığınız firma olmakta ve üstün kaliteyi bütçenize uygun fiyatlar ile bulmanızı sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetine önem veren bir site olarak asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Bunun yerine ücretsiz ekspertiz yapmakta eşyaları yerinde görmenin ve gerekli bilgileri almanın ardından fiyat teklifini hazırlamaktayız. Onayınızın ardından ise taşınma planını oluşturmakta ve bu planın hiçbir aksilik olmadan uygulanması ile de zaman kaybının minimuma düşürülmesini sağlamaktayız.

Yapılan ekspertiz sırasında eşyaların gerçek değerini de belirlemekte ve bu sayede sigortayı da yapmaktayız. Sigortalı nakliyat yapan kurumsal bir firma olarak eşyalarım hasar görürse ne olacak endişesi yaşamanızı önlemekteyiz. Sigorta poliçesini hazırlamanın ardından ise ekiplerimiz adresinize gelmekte ve eşyaların nakliyeye hazır hale gelmesi için paketleme ve ambalajlama yapmaktadır. Bu işlemin işinde uzman kişiler ile yapılıyor olması ile üst düzey koruma sağlanmaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kartal evden eve nakliyat hizmeti almak istediğinizde bunun için çok sayıda firmanın hizmet verdiğini görebilirsiniz. Bu firmalar arasından öne çıkmayı da üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile sunuyor olmamız ile başarmaktayız. Teknolojiyi yakından takip eden dinamik ekibimiz ile eşyaların güvenli olduğu gibi konforlu bir nakliye süreci ile taşınmasını sağlamaktayız. Kaliteli malzeme ile paketlemesi yapılan eşyaların üst katlarda olması halinde ise sahip olduğumuz portatif yük asansörlerimizi kullanmaktayız. Yeni adresinde yine üst katlarda olması halinde asansör kullanımı devam etmektedir.

Nakliyat sırasında eşyaların güvende olarak taşınması için kullanılan araçlarında uygun olması önemlidir. Firma olarak bu konuya önem vermekte araç filomuzu düzenli olarak yenilemekteyiz. Kapalı kasa aralar kullanmakta ve bu şekilde eşyaların trafikteyken iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz. Kartal evden eve nakliyat sırasında geniş ekipler ile hizmet vermekte işimizi kısa sürede tamamlayarak yeni adresinizde normal hayatınıza devam etmenizi sağlamaktayız. Evinizi kolay ve sıkıntısız olarak taşımanız için profesyonel olarak verdiğimiz hizmetten yararlanmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir