Körfez Evden Eve Nakliyat

Körfez Evden Eve Nakliyat

Evinizi herhangi bir neden ile taşımanız gerektiğinde Körfez evden eve nakliyat hizmetimizle yanınızda yer almaktayız. Kurumsal bir nakliyat firmasından hizmet almanın yararlarını görebilir ve taşınmanın aslında hiç de sıkıntı verici bir süreç olmadığını anlayabilirsiniz. Profesyonel bir ekip ile hizmet vermekte ve eşyaların üst seviyede koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Oluşturduğumuz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile gelen talepler artmaya devam etmektedir. Ekiplerimizi genişletme noktasında da işini severek ve sıfır hata ile yapacak kişileri tercih etmekteyiz.

Paketleme ve ambalajlama desteği vermekte bu şekilde eşyaları toplamak için zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Ayrıca bu işlemi profesyonel olarak yapmakta ve eşyaların tam koruma altına alınmasını sağlamaktayız. Eşyaların yerleştirilmesi aşamasında da isteğinize bağlı olarak destek vermekteyiz. Geniş ekipler ile hizmet vermekte ve işimizi kısa sürede tamamlayarak taşınmanız gerektiği için oluşan stresin bir an önce ortadan kalkmasını sağlamaktayız. Planlı çalışmanın önemini bilmekte ve taşınma öncesinde yaptığımız ziyaret ile eşyaları gördükten sonra taşınma planı oluşturmaktayız. Bu planı yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonunda geniş ekipler ile gerçekleştirmekteyiz. Taşınma sırasında eşyaların başında beklemenizi ve zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.

Körfez Sigortalı Nakliyat

Körfez evden eve nakliyat hizmetini sigortalı olarak vermekteyiz. Ücret almadan ekspertiz yapmakta ve eşyaların gerçek değerini belirlemekteyiz. Sigortayı nakliye başlamadan önce yapmakta bu şekilde nakliye sırasında eşyalarım zarar görürse ne olur diye stres yaşamanızı önlemekteyiz. Verdiğimiz üstün kalitede hizmet ile bu sigorta çoğu zaman sadece içinizin rahat etmesini sağlamaktayız. Nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam etmekte ve rakiplerimize de örnek olmaktayız. Nakliyat sırasında eşyaların hasar görme nedenleri arasında eşyaların merdivenlerden indirilmesi bulunmaktadır. Bu riskleri asansörlü nakliyat yaparak ortadan kaldırmaktayız. Modern portatif yük asansörleri kullanmakta ve en yüksek katlarda oturan kişilerinde sıkıntı yaşamadan taşınabilmelerini sağlamaktayız.

Eşyaların zarar görme ihtimalleri arasında trafikte yaşanan kazalar yer almaktadır. Bu kazaların olmaması için profesyonel sürücüler ile çalışmaktayız. Kapalı kasa araçlarımızın içlerini süngerle kaplamakta ve yaşanacak sarsıntılardan etkilenmesini önlemekteyiz. Körfez evden eve nakliyat hizmetini şehir içinde olduğu gibi şehirlerarası olarak da vermekteyiz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir