Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektöründe uzun yıllardır yer almakta olan firmamız Maltepe evden eve nakliyat hizmetini müşteri memnuniyeti odaklı olarak vermektedir. Dinamik ekibimiz ile teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve eşyalarınız için güvenli nakliyat süreçleri oluşturmaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bütün ayrıntılar profesyonel ekibimiz tarafından düşünülmekte ve sıkıntı yaşamadan taşınmanız sağlanmaktadır. Nakliyat sektörüne yenilikler getirmeye devam eden firmamız eşyaların toplanmasında ve yerleştirilmesinde de uzman ekibimiz ile yardımcı olmaktadır. Özveri ile yılın her günü çalışmakta ve uygun olduğunuz zaman içinde taşınmanız sağlanmaktadır.

Evinizi taşımak için güvenilir nakliyat firması aradığınızda sektörde firmamızın adının güvenle birlikte anılıyor olması ile öne çıkmaktayız. Maltepe evden eve nakliyat hizmetini almak istediğinizde kaliteli hizmetin bütçenize uygun fiyatlar ile buluşması için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekteyiz. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde uzman arkadaşlarımız evinize bir ziyaret gerçekleştirmektedir. Bu şekilde eşyaları yerinde görmekte ve bütçenize uygun fiyatı bulmanız sağlanmaktadır. Bu arada taşınma planı da oluşturulmakta ve çıkabilecek aksilikler içinde önlem alınmaktadır. Taşınma yetkili arkadaşlarımız ile koordine edilmekte ve taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanız önlenmektedir.

Maltepe Asansörlü Nakliyat

Paketleme ve ambalajlama desteği veriyor olmamız ile eşyaları tam koruma altına almakta ve taşınma sırasında zarar görmesini önlemekteyiz. Geniş ekibimiz ile evinize planlanan gün ve saatte gelmekte ve hızla paketleme işlemini yapmaktayız. Bu sırada bina önüne getirdiğimiz asansörün kurulumu yapılmaktadır. Daha sonra asansörlü nakliyat hizmeti vermekte olmamız ile eşyaları bina merdivenlerinden değil portatif asansörlerimiz ile yapmaktayız. Hızla eşyaları araca yüklemekte ve hedef noktaya doğru yola çıkmasını sağlamaktayız. Maltepe evden eve nakliyat sırasında kapalı kasa içleri geniş ve süngerle kaplı araçlar kullanmakta trafikte de koruma altında olmasını sağlamaktayız.

Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimiz devreye girmekte ve bu şekilde nakliyenin kısa sürede tamamlanmasını sağlamaktayız. Sigortalı nakliyat yaparak eşyalar için ilave koruma önlemi almakta ve eşyaların trafikte olduğu süre içinde bir kaza olması halinde oluşan hasarın sigorta şirketi tarafından karşılanmasını sağlamaktayız. Eşyalarınız zarar görmeden taşınabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir