Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Parça eşya taşımacılığı şirketimiz tarafından verilen hizmetler arasında yer almaktadır. Müşterilerimiz bu hizmeti, uygun fiyata, bir miktar eşyayı taşıyabilmek için kullanmaktadır. Eski evindeki eşyaların bir kısmını yeni evine aktarmak isteyen kişiler ya da nakliye yapmayan firmalardan ev eşyası alan vatandaşlar bu hizmetimizi tercih etmektedir. Bazı durumlarda ise sel, deprem ve yangın gibi doğal afetlerden dolayı eşyalarını taşımak zorunda kalan insanlar da şirketimize parça eşya nakliyatı için başvurabilmektedir.

Parça eşya nakliyatı için kargo şirketleri uygun görülse de maliyetin fazla olması, büyük eşyaların kargolarla taşınamaması, paketlemenin yeterli güvenirlikte olmaması gibi sebeplerden dolayı nakliyat firmaları tercih edilmelidir. Özyusufoğlu Nakliyat bu işlemleri sorunsuz bir şekilde tamamlamak için uzman ekip arkadaşlarımızdan ve profesyonel tekniklerden yararlanmaktadır. Tecrübeli personellerimiz sayesinde işlemler kısa süre içinde tamamlanmakta ve belirtilen konuma parça eşya nakliyatı gerçekleştirilmektedir. Beklenmedik sorunlarla karşılaşılması durumunda kriz yönetimi üst seviyede olan çalışanlarımız problemin kaynağını bulup kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktadır.

İstanbul Parça Eşya Taşımacılığı

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmeti almak için eşyaların belli bir miktarı geçmemesi gerekmektedir. Eşyaların çok fazla olduğu durumlarda hizmet evden eve nakliyat olarak değerlendirilmekte ve fiyatlandırma ona göre yapılmaktadır. Müşterilerimizin beklenmedik fiyatlarla karşılaşmaması için işlemler öncesinde detaylı bilgilendirme yapılmakta ve hizmetlerin kalem kalem tüm masraflarının bir raporu oluşturulmaktadır. Hizmet sırasında ya da anında istenilen ek hizmetlerin gerçekleştirilmesi durumunda ek faturalar oluşturulmakta ve ödenen miktarlar kayda geçirilmektedir. Firmamız ödeme güvenliği sayesinde İstanbul içerisindeki en güvenilir şirketlerden biri olarak kabul edilmektedir.

İstanbul Parça eşya taşımacılığı hizmetleri sırasında geçilen adımların evden eve nakliyat sırasında yapılan işlemlerden farkı yoktur. Bu sayede yüksek seviyede koruma sağlanabilmekte, hızlı bir şekilde nakliyat işlemi yapılabilmektedir. Eşyalar hakkında bilgiler alındıktan ve sigorta yapıldıktan sonra belirtilen günde talep edilen evde paketlemeye başlanmaktadır. Özelliklerine göre farklı yöntem ve malzemelerle paketlenen eşyalar araçlara dikkatli bir şekilde yüklenmektedir. Gerekirse araçta sabitleme yapılmakta ve sonrasında yola çıkılmaktadır. Yol sırasında istenilen an şoförlerden bilgi alınabilmektedir. Hedef konuma ulaşıldığında gerekirse asansör kullanılmakta ve nakliyat hizmeti tamamlanmaktadır.