Sigortalı Nakliyat

İstanbul Sigortalı nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken eşyaların muhafazası oldukça önemli bir konudur. Eşyaların doğru bir şekilde paketlenmesi ve araç içinde güvenli bir biçimde yerleştirilmiş olması gereklidir. Özellikle elektronik eşyalar taşıma esnasında doğru bir şekilde muhafaza edilmezlerse bozulabilmektedir. Bu bakımdan nakliyat hizmeti alırken eşyalarınızı güvenli bir şekilde ulaştıracağınızdan emin olabileceğiniz nakliye firmamıza başvurabilir ve yeni evinize kısa sürede yerleşebilirsiniz. Özyusufoğlu Nakliyat ismiyle ünlenen şirketimiz müşterilerinin eşyalarını taşırken sigortalı nakliyat yaptığı için istenmeyen durumların ortaya çıkmasını da engellemektedir. Bu özelliği sayesinde firmamız, müşterilerinin güvenini kazanmakta ve hedef kitlesinden aldığı taktiri günden güne artırmaktadır.

Nakliyat firması seçerken dikkat etmeniz gereken temel hususlar arasında sigortalamanın dışında firmanın sahip olduğu araç filosu da vardır. Nakliyat işlemlerinde eşyaların miktarı ve hacmine göre bir araç kiralanması gerekmektedir. Aksi takdirde taşıma işleminizde sorunlar yaşanması ve gereksiz masraf yapılması kaçınılmazdır. Böyle durumlarla karşılaşmamak için yapılması gereken tek şey nakliye işlemleriniz için bizden yardım almaktır. Bu sayede hızlı, güvenilir ve sigortalı bir şekilde nakliyatınızın gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında taşıt seçimi de eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşması açısından önemlidir.

İstanbul Asansörlü Sigortalı Nakliyat

İstanbul Sigortalı nakliyat işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren firmamız kurulduğu günden bu yana müşterilerinin nakliyat işlerini en hızlı ve güvenli şekilde halledebilmek için var gücüyle çalışmakta ve araştırmalar yapmaktadır. Şirketimizde bulunan profesyoneller sayesinde de günden güne gelişmekte ve daha iyi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bünyemizde bulunan farklı araçlar sayesinde, çeşitli nakliyat yöntemlerini de kolaylıkla uygulayabilmekteyiz. Bu yöntemlerden müşterilerimizin en ilgi çekeni olan asansörlü nakliyat, eşyaların hızlıca ve zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır.

İstanbul Sigortalı nakliyat sırasında araçlarımızda kullandığımız asansörler sürekli bakımdan geçmektedir ve arızaları varsa giderilmektedir. Bu asansörlerin kullanımı sırasında herhangi bir mal kaybı olmaması için de birçok güvenlik önlemi alınmakta ve yöntemin tamamen güvenli olduğu anlaşıldığında nakliyat işlemi başlatılmaktadır. İşlem başladıktan sonra eşyalar dikkatli bir şekilde taşınmakta ve herhangi bir zarar görmemesi için profesyonelce çalışılmaktadır. Şirketimizin bu hizmetinden yararlanmak istiyorsanız İstanbul’daki ofisimize uğrayabilir veya telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.